1990 yılında meşhur Sarıyer Namlı Börekçisi'nin oğlu Ahmet Derviş Çetin tarafından kurulan Göze Pastaneleri, Sarıyer'in merkezindeki 3 katlı tarihi binanın üst katında pişirilen nefis ekmekler, sabah önünden geçenleri içeri davet eden poğaça kokusu, çeşit çeşit bezeler ve tezgahı dolduran nefis pastalarla kısa sürede bu tarihi semtin vazgeçilmez lezzetlerinden biri oldu.

Zaman içerisinde Ahmet Bey'in mutfağa sevdalı doktor kızı Elif Hanım'ın devraldığı pastane, onun mutfaktaki tecrübesi ve mutfağa olan sevdasıyla harmanlanarak denizin kenarındaki Göze Sarıyer Teras'ı oluşturdu.

Muhteşem Boğaz manzarasıyla dünya mutfağının en iyi örneklerini sunan Göze Sarıyer Teras, nefis lezzetlerinin yanı sıra keyifli dekorasyonu ile sizlere keyifle hizmet veriyor.

Davet ve organizasyonlarınız için deneyimli ekibimizle birlikte coffee break, kokteyl, kokteyl prolonge, açık büfe seçeneklerinden yararlanabilir, isteklerinize uygun size özel lezzet ve kalite garantili hizmet seçeneklerimizle içiniz rahat bir şekilde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.

İstanbul'da iş dünyasının kalbinin attığı Maslak hattından Sarıyer'e doğru inen lezzet yolculuğu çok geçmeden sizi Sarıyer'in deniz kokulu sahiline ulaştıracaktır. Göze'nin usta şeflerinin maharetli elleriyle oluşturulan dünya mutfağının en güzel çeşitlerinin yöresel tatlarla yoğrulduğu, bildiğiniz lezzetleri belki de hiç denemediğiniz kadar güzel çeşnilerle tadabileceğiniz özel mutfağımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.